دکتر کامران بابایی

فوق تخصص جراحی پروتز سینه و بزرگ کردن سینه

جراحی پروتز سینه و بزرگ کردن سینه زیر نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک

مشاوره رایگان

با ماتماس بگیرید

021-22221000

ساعات کاری کلینیک
همه روزه 8 صبح تا 5 عصر
رایگان ویزیت شوید
فرم مشاوره رایگان

ایران نوین پیشرو در بخش خدمات پزشکی زیبایی

خدماتی که کلینیک تخصصی ما ارائه می دهد

3Banner image

پروتز لب

جراحی پروتز لب

پروتز لب و بزرگ کردن لب یکی از رایج ترین عمل های زیبایی و پروتز در سال های اخیر، در کشور می باشد. اما زنانی که تمایل به انجام این کار دارند باید قبل از این عمل نکاتی را بدانند.
2Banner image

پروتز باسن

جراحی پروتز باسن

پروتز باسن و بزرگ کردن باسن یکی از رایج ترین عمل های زیبایی و پروتز در سال های اخیر، در کشور می باشد. اما زنانی که تمایل به انجام این کار دارند باید قبل از این عمل نکاتی را بدانند.
1Banner image

پروتز سینه

جراحی بزرگ کردن سینه

پروتز سینه و بزرگ کردن سینه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی و پروتز در سال های اخیر، در کشور می باشد. اما زنانی که تمایل به انجام این کار دارند باید قبل از این عمل نکاتی را بدانند.
خدمات تخصصی دکتر بابایی شامل پروتز سینهپروتز لبو پروتز باسن

پروتز سینه و بزرگ کردن سینه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی و پروتز در سال های اخیر، در کشور می باشد. اما زنانی که تمایل به انجام این کار دارند باید قبل از این عمل نکاتی را بدانند.

شاید با یک بار پروتز کردن سینه به نتیجه دلخواه نرسید، از میان تمامی زنانی که عمل پروتز کردن سینه را انجام می دهند حدود ۲۵ درصد باید بعد از ۱۰ سال دوباره این عمل رو از نو تکرار کنند. زیرا این عمل بزرگ کردن سینه دائمی نیست و بعد از مدتی به علت از دست دادن شکل و فرم اصلی خود نیاز به ترمیم و تکرار دارد. از جمله عواملی که در این کار تاثیر دارند می توان به بارداری و اضافه کردن وزن یا از دست دادن وزن اشاره کرد. پس اصلا به این موضوع فکر نکنید که با یکبار انجام پروتز می توانید تا همیشه از آن استفاده کنید.

عمل زیبایی سینه بر خلاف تصور خیلی از زنان هزینه های جانبی بسیار زیادی دارد و به همین دلیل قیمت تمام شده آن با انچه تصور میکنید خیلی متفاوت است. البته فراموش نکنید هزینه ها بر اساس دکتر جراح، کشور و شهری که در آن این عمل را انجام میدهید می تواند تغییر کند. البته بعضی از عمل ها با توجه به نوع آنها به مدت زمان بیشتری برای مراقبت و زیر نظر بودن توسط دکتر پروتز سینه نیاز دارد و همین امر موجب بالا رفتن هزینه ها می شود.

هر بیمار بعد از انجام عمل بزرگ کردن سینه به مدت زمان ۵ الی ۸ روز استراحت در خانه نیاز دارد تا به بهبودی برسد. تنها کاری که در این مدت می توانید انجام دهید استراحت مطلق است و به هیچ عنوان نباید مشغول به کار دیگری شوید. نکته قابل ذکر در این عمل این است که در کاشت هایی که در پشت ماهیچه ها انجام می گردد، به جای قرار گرفتن در بالا، دوره استراحت و بهبودی با مدت زمان بیشتری همراه است.

پزشکان و متخصصان برای قرار دادن پروتز های سینه در بدن از چندین برش در مکان های مختلف استفاده می کنند. برش هایی که در زیر سینه خورده می شوند از معمول ترین برش های سینه می باشد که محل ان در زیر سینه است. بوسیله ایجاد برش در زیر بغل یا ایجاد برش در امتداد هاله می توان ایمپلنت سینه را وارد بدن کرد. البته این امکان وجود دارد که برای گذاشتن پروتز در ناحیه ناف هم برش ایجاد گردد.

بیماران و متقاضیان می توانند برای راحتی بیشتر خودشان با قبول کردن هزینه بیشتر برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه، این عمل را با بیهوشی عمومی انجام دهند. البته بعضی از متخصصین با وارد کردن داروی آرامبخش از طریق سرم به بدن بیمار، بیمار را خواب آلود می کنند.

تمامی بیمارانی که قصد انجام پروتز کردن سینه را دارند باید قبل از جراحی و در بخش مشاوره با پزشک حتما دکتر خود را از داروهایی که مصرف می کند مطلع سازد زیرا این احتمال وجود دارد که بعضی از این دارو ها روند عمل را دچار مشکل کند به همین دلیل با تشخیص پزشک این امکان وجود دارد که مصرف این دارو ها متوقف شود. در این دوره قبل از عمل مصرف مکمل ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله داروهایی که باید قبل از عمل مصرف آنها متوقف شود آسپرین و فراورده های آسپرین و دارو های ضد التهابی هستند که باید تا 10 روز قبل از عمل بزرگ کردن سینه مصرف آنها قطع شود.

انجام عمل بزرگ کردن سینه و لیفت برای افرادی که حالت افتاده در سینه های آنها وحود دارد و سینه های این افراد آویزان است، می توانند در صورتی که تمایل دارند بصورت همزمان حجم سینه های خود را بزرگ کنند و بافت سینه های خود را حجم دهند بصورت همزمان استفاده شود. مزیت این روش این است که وقتی برای انجام لیفت سینه برش هایی ایجاد می شود، از همین برش های لیفت سینه در همان موقع برای ایجاد پروتز کردن سینه در بافت سینه ها استفاده کرد. این دو عمل یعنی لیفت سینه و پروتز کردن سینه دو عمل خیلی مهم و بسیار دشوار هستند و از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل باید زیر نظر پزشک و متخصصی با تجربه انجام گیرد.

بسیاری از مراجعین به این مسئله اعتقاد دارند که با انجام عمل بزرگ کردن سینه می توان مشکل آویزان بودن سینه ها را بدون انجام عمل لیفت برطرف کرد در صورتی که پروتز سینه به هیچ عنوان افتادگی های شدید را در بیماران بر طرف نمی کند و تنها انجام عمل پروتز کردن سینه می تواند کمی لیفت در سینه ها ایجاد کند. به همین دلیل اگر دوست دارید همزمان با بزرگ کردن سینه و افزایش حجم سینه در سینه های خود لیفت هم ایجاد کنید حتما باید هر دو عمل پروتز های سینه و لیفت سینه رو همزمان و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.

نظرات مراجعه کنندگان به کلینیک ایران نوین

شما هم نظر خود را ثبت کنید
من از عملکرد تیم پزشکی ایران نوین کاملا راضی هستم ، مو های من بصورت کاملا طبیعی دوباره رشد کردن . مرسی
من فکر میکردم ایران نوین فقط در زمینه مو تخصص داره اما وقتی برای پوستم به اونجا مراجعه کردن بعد از چند جلسه درمان دوباره پوستم به روز های خوبش برگشت. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین واقعا بهترینه 🙂

آخرین مقالات از وبلاگ ایران نوین

آدرس ما روی نقشه

Image module

تلفن رایگان مشاوره ۲۴ ساعته : ۲۲۲۲۱۰۰۰ ۲۱ ۹۸+

ارسال پیامک : ۱۰۰۰۹۱۰۰۰

آدرس : کلینیک تخصصی ایران نوین .

تماس با ما

برای ارتباط با ما و درخواست مشاوره از فرم زیر استفاده کنید