دکتر احسان محلوجی

فوق تخصص کاشت مو و پیوند مو طبیعی و ترمیم مو

ترمیم و پیوند موی طبیعی همراه با خط رویش زیر نظر فوق تخصص کاشت و پیوند مو

مشاوره رایگان

با ماتماس بگیرید

021-22221000

ساعات کاری کلینیک
همه روزه 8 صبح تا 5 عصر
رایگان ویزیت شوید
فرم مشاوره رایگان

ایران نوین پیشرو در بخش خدمات پزشکی زیبایی

خدماتی که کلینیک تخصصی ما ارائه می دهد

3Banner image

کاشت سیبیل

کاشت و ترمیم طبیعی سیبیل

امروزه افزایش میزان رویزش موی در افراد و بالا رفتن تعدا کسانی که با حضور در مطب دکتر های متخصص پوست و مو بدنبال راه حلی برای داشتن موهایی پر پشت هستند باعث شده است که بازار کاشت و پیوند مو طبیعی بسیار داغ شود.
2Banner image

کاشت مو

کاشت و پیوند طبیعی موی سر

امروزه افزایش میزان رویزش موی در افراد و بالا رفتن تعدا کسانی که با حضور در مطب دکتر های متخصص پوست و مو بدنبال راه حلی برای داشتن موهایی پر پشت هستند باعث شده است که بازار کاشت و پیوند مو طبیعی بسیار داغ شود.
1Banner image

کاشت ابرو

کاشت و پیوند طبیعی ابرو و مژه

امروزه افزایش میزان رویزش موی در افراد و بالا رفتن تعدا کسانی که با حضور در مطب دکتر های متخصص پوست و مو بدنبال راه حلی برای داشتن موهایی پر پشت هستند باعث شده است که بازار کاشت و پیوند مو طبیعی بسیار داغ شود.
خدمات تخصصی دکتر محلوجی شامل کاشت موپیوند موترمیم مو

امروزه افزایش میزان رویزش موی در افراد و بالا رفتن تعدا کسانی که با حضور در مطب دکتر های متخصص پوست و مو بدنبال راه حلی برای داشتن موهایی پر پشت هستند باعث شده است که بازار کاشت و پیوند مو طبیعی بسیار داغ شود. به همین دلیل مناسب است که قبل از اقدام برای درمان، از روش ها و تکنیک های کاشت و پیوند مو و همچنین موسسات و پزشکان فعال در این زمینه اطلاعات کسب کنیم. کاشت و پیوند مو یکی از بهترین ابزار های در دسترس برای درمان ریزش مو و طاسی سر می باشد که به روش جراحی قابل انجام است. روش کار به این صورت است که با استفاده از مو های دیگر قسمت های سر اقدام به پیوند و گذاشتن موی قابل رشد به قسمت های کم مو یا بدون مو میکنیم. اولین جراحی پیوند مو در سال های دهه 1950 در کشور آمریکا انجام شده است و در طی گذشت سالیان زیاد این جراحی روز به روز بهتر و کارآمد تر شده است.این عمل جراحی معمولا در مطب دکتر کاشت و پیوند مو و یا در محل بیمارستان و یا در موسسه کاشت طبیعی مو صورت میگیرد. مراحل پیوند مو به این شکل است که ابتدا باید پوست سر توسط دکتر متخصص تمیز شود و سپس به پوست سر داروهای بی حسی تزریق شود. بعد از تزریق داروی بی حسی به ناحیه برداشت مو پزشک معالج یکی از روش های معمول کاشتن مو که FIT یا FUT می باشد برای معالجه استفاده می شود، البته می توان از دو روش بصورت ترکیبی نیز استفاده کرد. البته ناگفته نماند بانک موی بیمار نیز می تواند در انتخاب تکنیک پیوند مو و نتایج بدست آمده از این عمل جراحی بسیار تاثیر گذار باشد.

 

کاشت و ترمیم مو به روش FUT را یک تکنیک سنتی و کلاسیک می نامند، در این روش پزشک برای کسب بهترین نتیجه باید به روش های جراحی کاملا آشنا و وارد باشد. در روش FUT پزشک معالج یک نوار کوچک از پوست بخش بانک مو که پر پشت است و یا از اطراف سر بر میدارد، البته قطر این نوار به میزان شل بودن پوست سر نیز بستگی دارد، در ادامه بخشی که از آنجا مو برداشت شده است را با روش خاصی بخیه میزنند و در انتها بعد از 12 الی 14 روز این بخیه ها توسط پزشک معالج کشیده خواهند شد. نوار برداشت شده از پوست سر توسط پزشک معالج پیوند مو به بخش های کوچک تری به نام گرافت تقسیم خواهد شد، هر گرافت بدست آمده شامل 1 الی 4 تار مو می باشد، این گرافت های استخراج شده در بخش جلویی سر کاشته خواهد شد. از جمله ویژگی هایی قابل ذکر در مورد روش کاشت مو FUT میزان بیشترین رشد کاشت، برنامه ریزی برای جراحی بهتر و راحت تر و همچنین بالا بردن میزان طبیعی بودن کاشت و ترمیم مو است.

مراحل پیوند مو به این شکل است که ابتدا باید پوست سر توسط دکتر متخصص تمیز شود و سپس به پوست سر داروهای بی حسی تزریق شود. بعد از تزریق داروی بی حسی به ناحیه برداشت مو پزشک معالج یکی از روش های معمول کاشتن مو که FIT یا FUT می باشد برای معالجه استفاده می شود، البته می توان از دو روش بصورت ترکیبی نیز استفاده کرد. البته ناگفته نماند بانک موی بیمار نیز می تواند در انتخاب تکنیک پیوند مو و نتایج بدست آمده از این عمل جراحی بسیار تاثیر گذار باشد.

همه چيز در رابطه با کاشت | ترميم | پيوند مو

مرکز زيبايي پزشکي پيوند موزولفينه همراه با پزشکان با تجربه و داراي مدارک تخصصي از دانشگاه ها و مراکز معتبر خارجي همراه با سابقه بلند مدت در بخش کاشتن مو براي ارائه خدمات پيوند مو کاشتن مو و … به تمامي متقاضيان اماده مي باشد.

ما توانسته ايم با بهره مندي با استفاده از بروز ترين متدها و روش هاي کاشتن مو توجه مشتريان را به خود جلب کنيم مهمترين هدف ما در مرکز کاشتن موي زولفينه جلب رضايت کامل مشتريان خود مي باشد .والا ترين هدف در مرکز کاشت و پيوند مو زولفينه خرسنديه مراجعين از خدمات ماست

همه چيز در مورد کاشتي مو طبيعي  : در طول روز سوالات کثيري در‍‍ ارتباط با کاشت و ترميم مو در ذهن مردم بوجود مي ايد وهمه به دنبال روش هاي متعدد براي جلوگيري ار ريزش موي خود هستتند يا اينکه چگونه کاشت هاي موي طبيعي انجام مي شود؟

هرکس با از دست دادن موهاي خود اين فکر در ذهنش بوجود مي ايد که چگونه از ريزش موهاي خود جلوگيري کند تا زيبايي خود را ازدست ندهد .در ادامه اي مطلب در تلاش هستيم اطلاعات جامه اي در مورد کاشت و ترميم موي طبيعي در اختيار شما قرار دهيم

کاشت و پيوند مو چيست؟

در حال حاضر بهترين و جامع ترين روش کاشت و پيوند و ترميم موي طبيعي است اين روش يک عمل سر‍پايي با بي حسي موضعي بدون درد مي باشد. پس ازکاشت براي جلوگيري از الودگي بر روي سر يک پانسمان قرار داده ميشود که پس از تراکاشت برداشته ميشود وفرد به راحتي ميتواند عمل استحمام را انجام داده وهمچنين بايد مراقبت هاي لازم انجام شود.

مواي کاشته شده تا سه هفته اول رشد بسيار کمي دارند بعد از ان مو به وضعيت استراحت يا ريزش مي رودکه در اين زمان تفاوت چهره پيش از کاشت با پس از تراکاشت به خوبي مشخص خواهد شد و تاثير و نتيجه پيوند مو نمايان مي شود. جالب است بدانيد که در پيوند مو هيچ عارضه ي ديده نمي شود و لازم است دو هفته اول کاشت | ترميم | پيوند مو ، مراقبت هاي ساده ي انجام گردد که شخص موهاي يکدست و خوبي پيدا مي کند که در نتيجه سبب شود که فرد از مرکز کاشت | ترميم | پيوند مو و مشاوره هاي آنها رضايت کافي بدست بياورد.

تاريخچه کاشت | ترميم | پيوند مو

اولين عمل و پيوند کاشت | ترميم | پيوند مو در قرن ?? ميلادي رخ داد .متخصصان براين باور بودند که مي توان مو را از قسمت ها و بافت هاي مو دار سر را به قسمت هايي که مو ندارند انتقال داد و عمل پيوند را انجام داد .پس از ان محققان ژاپني ‍ گام بزرگي در راستاي ارتقاي پيوند مو برداشتند بر اين اساس که متخصصان و جراحان  براي منطقه هاي آسيب ديده از گرافت هاي کوچک و گرافت هاي واحد فوليکولي استفاده مي کردند.البته اين روش هيچ رابطه ي با برطرف کردن طاسي نداشته است.

چه افرادي از کاشت | ترميم | پيوند مو استفاده کرده اند:

بعد از جنگ جهاني و محدود شدن کشور ها براي پيشرفت وتکامل کشور هايي که به دستاورد هاي بزرگي دست يافته بودند ان ها را نزد خودشان مخفي کرده تا اينکه در نهايت در انتهاي دهه ?? فصل جديد کاشت | ترميم | پيوند مو اغاز شد اين دوره که توسط دکتر نرمن انريش متخصص پوست امريکايي  انجام شد , در ازمايش هاي خود از گرافت هاي ازاد استفاده کرد و ازمايش هاي خود را جهت بيماران همراه با الگوي طاسي مردانه انجام داد.

در ان دوره مردم بر اين باور بودند که موهاي کاشته شده توانايي رشد بيشتر از موهاي اوليه را ندارند ولي دکتر انريش نشان داد که بوسيله استفاده از اين گرافت ها موهاي جديد رشو و نمو پيدا مي کنند , ان چيزي که توجه بسياري را جلب ميکرد اين بود که اين گرافت ها موجب رشد مو به اندازه گذشته خود در منطقه مورد نظر مي شدند .

پس از ان استفاده از روش وتکنيک هاي نوين و جايگزيني روش برش هاي نواري با روش هاي گذشته مي توان گفت در دهه ?? ميلادي دکتر کارلوس يوبل پزشک و متخصص برزيلي پيوند مويي را انجام داد که در ان از گرافت هاي کوچک استفاده ميکرد , همزمان در امريکاي شمالي دکتر ويليام راسمن توانست از هزاران ميکروگرافت در يک جلسه استفاده کند و باعث پيشرفت چشم گيري در زمينه کاشت | ترميم | پيوند مو شد.

جراحان با استفاده از گرافت هاي کوچک توانستند در منطقه کاشت ، گرافت هاي واحد فوليکولي بيشتري قرار دهند و با موفقيت در اين زمينه موجب توجه بيشتر به گراف هاي کاشته شده شد.

در سال 2000جراحان توانستند با استفاده از تکنيک برش جانبي وپيوند ?تا? گرافت فوليکولي کاشت | ترميم | پيوند موي بهتري را انجام داده و در منطقه طاس پوشش بهتري داده شود .
اما روش برش جانبي سبب از هم گسيختگيه بيشتررگ ها نسبت به برش ميشد که به موازات شکاف سهمي جمجمه زده مي شدند ولي زماني که از برش هاي ساژيتال استفاده شد موجب شد که موها و رگ هاي خوني کمتري با اين فرضيه که هم اندازه ابزار برش دهي مي باشند ، برش زده شوند.  از فوايد برش ساژيتال ميتوان ب بهتر فرو بردن به داخل وجلوگيري ار برش فوليکول متقاطع نام برد .در نهايت پزشکان به تراشيدن بخش پذيرنده نيازي نداشته باشند .برشهاي جانبي به صورت Tصورت ميگرفت در حالي که برش هاي  ساژيتال به صورت موازات شکل ميگرفت.يکي از موضوعات مورد بحث , تفاوت اين دو روش نسبت به يکديگر است .بيشتر جراحان از ترکيبي از اين دو روش استفاده مي نماييند

اما امروزه متخصصان قادرند در يک جلسه هزاران مو بکارند .در اين روش جراحان از موهاي پشت سر يا بانک مو، موها را به قسمت هاي نيازمند انتقال مي دهند استفاده از تکنيک هاي بي حسي و همچنين طراحي خط رويش و همچنين گذاشتن گرافتها باعث پيشرفت  و موفقيت هاي بزرگي در زمينه پيوند مو شده . امروزه متخصصان پوست و مو در انجام کاشت | ترميم | پيوند مو مي توانند با استفاده از ميني گرافت و ميکرو گرافت ها و چينش صحيح ومنظم ان ها، پيوند مويي مرتب و منظم را براي متقاضيان کاشت | ترميم | پيوند مو به ارمغان بياورند.

براي کاشت | ترميم | پيوند موي طبيعي چه روش هاي وجود داشته است؟

امروزه در کلينيک کاشت | ترميم | پيوند مو از روش هاي متفاوتي جهت کاشت | ترميم | پيوند مو استفاده مي شود از جمله اين روش ها روشFUUوFITو روش هاي ترکيبي مي توان نام برد.
متقاضيان ميتوانند از کلينيک ما که داراي مجهز ترين و نوين ترين تکنولوژي ها که  داراي مجوز رسمي بهداشت نيز هست به نتيجه دلخواه خود برسند. کلينيک ما در تلاش هست زير نظر پزشکان برجسته و متبهر با دانش و با تجربه بالا وهمچنين با استفاده از دستگاه هاي پيشرفته که در دنيا حرف اول را مي زند فضايي را بوجود اورد که رضايت مشتريان خود راجلب کند وشماعزيزان در اين کلينيک زيبايي و سلامتي خود را بدست اوريد.
مقايسه دو روش کاشت | ترميم | پيوند موي FUT و FUE

کاشت | ترميم | پيوند مو به روش FUT

اين روش که يک روش کلاسيک و سنتي است نيازمند يک پزشک باتجربه که کاملا به کار خود مسلط باشد است .در اين روش يک نوار باريک از پوست پر موي پشت و طرفين سر برداشته خواهد شد که در واقع قطر اين نوار وابسته به شکل پوست ميباشد و با استفاده از روش هاي منحضر به فرد  منقطع برداشته شده مو بخيه خواهد شدو بعد از حدود 12 تا14 روز بخيه ها کشيده ميشوند. بخش هايي را که از ناحيه پشتي سر برداشته شده به قطعات کوچکتري تقسيم مي کنند که گرافت نام داشته اند ، هر گرافت خود داراي 1تا4 تار مو مي باشد که در بخش جلويي سر کاشته خواهند شد.در اين روش بيشترين تعداد کاشت | ترميم | پيوند مو انجام ميشود و همچنين فرايند کاشت طبيعي است.

کاشت | ترميم | پيوند مو FIT

اين روش براي افرادي خوب ومناسب است که داراي بانک خوبي باشد و ديگر بخيه و بستري در کار نيست.در اين روش فوليکول هاي مو بوسيله بي حس شدن واستفاده از ابزار هاي خاص برداشته شده و در قسمت هايي که مو ندارد کاشته ميشوند .در روش fitاگر بانک مو کافي وجود نداشته باشد مي توان مو را از قسمت هاي ديگر بدن به قسمت طاس سر منتقل کرد. اين روش فاقد دوران نقاهت وکاملا طبيعي مي باشد .

ميزان هزينه کاشت | ترميم | پيوند مو :

ميزان هزينه براي کاشت | ترميم | پيوند مو به وابسته به موارد مختلفي است از جمله ميزان سابقه پزشک ، تعداد گرافت ها ، تخصص و تجربه پزشک. مه مي دانيم که رجوع به دکتر متخصص وبا تجربه بالا مطمئنا نتايج بهتري خواهد داشت و با هزينه کم به نتيجه دلخواه خود خواهيد رسيد . بعضي از مردم بر اين باورند که با سفر به کشور هاي همسايه  با هزينه کم به نتيجه بهتري خواهند رسيد در صورتي که در ايران با بهترين کلينيک ها و با مجهز ترين دستگاه ها  و قيمت هاي معقول  ميتوانند به نتيجه دلخواه خود برسند .هزينه هر تار مو حدود 300 تومان ميباشد که به ميزان تارهاي موي مورد نياز هزينه متفاوت ميباشد.

پس از کاشت | ترميم | پيوند موي طبيعي چه مراقبت هاي نياز است؟

عمل پيوند مو حدود?تا ? ساعت زمان مي برد و بعد از عمل ميتوانيد به فعاليت هاي روزانه خود ادامه دهيد ولي نياز به استراحت نيز ميباشد.عمل کاشت | ترميم | پيوند موي طبيعي ، يک عملي است که بدون بي هوشي است و کاملا سرپايي بوده ولي بايد فردي را به عنوان همراه با خود داشته باشيد.در روزهاي اول به دليل وجود خون خشک شده بر روي سرتان ان را به ديگران نشان زيرا ممکن است حرفي زده شود که بازتاب منفي براي شما  داشته باشد .به نحوه خوابيدن خود بسيار دقت کنيد در اثر برخورد فوليکول هاي مو به بالش احتمال ريزش وجود دارد پس مواظب باشيد ودر صورتي که احساس کرديد که ريزش غير عادي وجود دارد سريع به پزشک مراجعه کنيد .

درروز هاي اوليه اصلا نه به مو دست بزنيد نه انرا بشوويد چون در اثر لمس فوليکول ها احتمال ريزشوجود دارد.اگر از افرادي هستيد که ا ز کلاه استفاده ميکنيد براي چند روزي کلاه را کنار گذاشته و اجازه ندهيد قسمت هاي مورد کاشت گرم شودچون به فوليکول مو اسيب مي زند.در معرض مستقيم نور افتاب قرار نگيريدچون به گرافت مو اسيب زده وزمان بهبود را کاهش مي دهد.به سرتان زمان بدهيد تا خود را ترميم نمايد و نبايد در مورد نتيجه عمل کاشت ، قضاوت هاي سريع داشته باشيد.صبر عامل رسيدن به هر خواسته ايست پس صبور باشيد.اگر شرايط زندگيه شما طوريست که در فشار و استرس هستيد بايد بدانيد که اصلا در چنين شرايطي نبايد قرار بگيريد.
برخي از افراد فکر مي کنند هميشه تا آخر عمر اين زخم ها بر روي سرشان باقي خواهد ماند ولي اينطور نيست و زخم ها بهبود خواهند يافت.

انجام دادن عمل هايي که باعث تعريق مي شود باعث ايجاد عفونت ميشود و همچنين افرادي که در نواحي گرم زندگي ميکنند بايد اين مورد را در نظر داشته باشند.
پيوند مو براي ريزش مو سکه اي

ريزش مو در جوانان امروزي بسيار رايج شده و اين عمل باعث تضعيف روحيه انها شده است .ريزش موحالت مختلفي دارد که يکي از انها آنآلوپسي آره آتا يا ريزش سکه ي است. در اين حالت ريزش به صورت يک گردي به اندازه 1تا5 سانتي متر است است که شامل اقايان وخانوم هاست و درهر سني رخ ميدهد.افرادي که دچار ربزش مو سک اي مي شوند اعتماد به نفسشان را از دست و احساس خجالت در عموم را دارند و احساس منزوي بودن وجود انها را فرا مي گيرد .ريزش مو سکه اي علاوه بر سر, در قسمت هاي ديگر از جمله ريش، ابرو، سبيل نيز اتفاق مي افتد .
چند تا از نکات مهم در مورد ريزش مو :

معمولا افراد اولين بار در سر دچار ريزش موي سکه ي مي شوند ولي گاهي ممکن است اولين بار براي ابرو و مژه نيز اتفاق بيوفتد.بعضي از افراد بر اين باورند که ريزش مو سکه اي باعث از بين رفت فوليکول هاي مو مي شود که تصور کاملا اشتباهي است و سبب ريزش دائمي و هميشگي نخواهد شد و در بسياري از افراد ، موها دوباره رشد مي کنند.از مهمترين عوامل ريزش موي سکه اي استرس وشرايط محيطي مي باشد.ممکن است در بعضي افراد قسمت هاي که دچار ريزش شده بودند دوباره شروع به رشد کرده و ريزش در قسمت ديگري اتفاق افتد.از عوامل ديگر ريزش مو سکه اي  قارچ و عفونت در بدن است .

ازجمله عوامل بسيار مهم در ريزش مو سکه اي ژنتيک ميباشد افرادي هستند که به صورت ژنتيکي مستعد ريزش هستند که ازوالدين به ارث برده اند اين بيماري ميتواند ناخن ها را تحت تاثير قرار دهد، در افراد مستعد به لحاظ ژنتيکي يک واکنش خود ايمني را ايجاد کند. در حدود ده تا پانزده درصد ابتلاي ناخن ها نيز ديده مي شود. بهترين درمان وقطعي ترين درمان براي اين ريزش،  کاشت | ترميم | پيوند موي طبيعي است .
بهترين کلينيک کاشت | ترميم | پيوند مو , مرکز کاشت | ترميم | پيوند مو

اگر از افرادي هستيد که نمي دانيد کاشت | ترميم | پيوند مو مناسب شما است يا خير ؟ يا قصد داريد مطلع شويد اين عمل زيبايي براي شما چه مقدار هزينه دارد؟ سوالات متعددي در ذهن هر متقاضي وجود دارد .مشاوران ما اماده پاسخ گويي به تمام سوالات شما مي باشند  . ما همواره در تلاش هستيم بهترين امکانات و خدمات را در اختيار متقاضيان خود قرار دهيم و رضايت ان ها راجلب کنيم . در کلينيک ما از جديد ترين روش ها استفاده مي شود و  مدرن ترين دستگاه ها را در اختيار متقاضيان قرار مي دهيم .
در کاشت | ترميم | پيوند مو به روشfit گرافت ها به وسيله دست و از پشت سر توسط تکنسين ها برداشته مي شود که از مزيت هاي ان نسبت به روش  futجراحي وبرشي در ان صورت نميگيرد ،گرافت ها به صورت تار تار از پشت سر برداشته ميشود و به قسمت جلو سر يا قسمت طاس منتقل مي شود.

هزينه کاشت | ترميم | پيوند موبراي افراد بسيار مهم مي باشد.ومعمولا از اولين سوالاتيست که متقاضي از پزشک خود سوال ميکند .کاشت | ترميم | پيوند مو به روش FITتقريبا از رده خارج شده است و در مراکز معتبر انجام نميشود ولي در ايران تکنسين هايي وجود دارد که با استفاده از ابزار درجه ? کار کاشت را به نحو احسن انجام داده و بهترين بازده را براي مرکز و کمترين هزينه را براي متقاضي دارند.زيبايي مورد بسيار مهمي براي بشريت مي باشد وانسان به دنبال زيباييست. کاشت | ترميم | پيوند مو فقظ يکبار صورت ميگيرد پس ابتدا با استفاده از تحقيقات ومشاوره کافي در انتخاب روش کاشت وهرينه دقت کافي را انجام دهيد و فريب تبليغات دروغين را نخوريد.

همه ما مي دانيم و بر اين عقيده هستيم که مو يکي از قسمت هاي مهم ظاهر هر فرد مي باشد و براي سلامتي بسيار حائز اهميت مي باشد .امروزه روش هاي کاشت متفاوتي وجود دارد و افراد مي توانند هر يک را براي کاشت | ترميم | پيوند مو انتخاب کنند.يکي ار ان روش ها FUGمي باشد که براي بعضي از افراد مورد استفاده قرار مي گيرد. کاشت | ترميم | پيوند مو در واقع يک پروسه اي ايست که به روش هاي مختلف مو از پشت سر(بانک مو) برداشته مي شود و به قسمت هاي بي مو سر (مناطق خط رويش ,وسط سر ,شقيقه ها ,…)انتقال داده مي شود. روش FUGتقربا به مانند روش FIT مي باشد به گونه اي که در اين روش موها بوسيله تکنسين ها به صورت تار تار برداشته مي شود .
اين روش يکي از بهترين و موثر ترين روش ها مي باشد و در اين روش تلاش شده تا پروسه کاشت با روش هاي ديگر ارزيابي  شود.در اين روش در يک جلسه متخصصان قادرند تا ???? تار مو بردارند که البته به به بانک مو هم وابسته مي باشد که با دستگاه هاي پيشرفته انجام مي شود.مهمترين هدف متخصصان و تکنسين ها اين است که در موقع برداشت مو هيج اسيبي به فوليکول مو وارد نشود وهمچنين بانک موي فرد متقاضي حفظ شود.اين روش با توجه به تفاوت و تغييراتي که نسبت به روش هاي ديگر دارد توانسته تغييرات شگرفي در دنياي کاشت | ترميم | پيوند مو بوجود اورد , فوليکول مو بوسيله دستگاه هاي تمام اتوماتيک به صورت تار تار و پراکنده از پشت سر برداشته مي شود .

فرايند برداشت در روش SUT   :در اين مورد تحقيقات فراواني انجام شده است در اين روش تمام موها به صورت بسيار دقيق و بدون هيچگونه اسيب رسيدن به ان ها برداشته مي شود و در قسمت هاي بي مو کاشت مي شود.در روش هاي پيشين به دليل طولاني بودن پروسه کاشت کيفيت کار پايين مي امد ولي در اين روش پروسه کاشت با سه برابر سرعت و با بهترين کيفيت و با بيشترين کاشت فوليکول انجام مي شود .

پروسه کاشت | ترميم | پيوند مو در روش SUT :در اين مرحله با توجه با هماهنگي هايي که با بيمار صورت ميپذيرد در مورد طراحي خط رويش  صحبت شده وبا توجه به خواسته هاي او کاشت | ترميم | پيوند مو انجام مي شود .در اين روش با استفاده از دستگاه هاي پيشرفته و با استفاده از روش هاي نوين درصد خطاها بسيار پايين امده و اين عمل فاقد هر گونه بيهوشي و درد وخونريزي مي باشد.

در اين دهه کاشت | ترميم | پيوند مو متقاضيان کثيري داشته وهر کس به دنبال ظاهري زيبا است در سال هاي گذشته سن کاشت | ترميم | پيوند مو از ?? به ?? سال تقليل پيدا کرده و متخصصان دليل ان را بر مسائل روحي مي دانند.امروزه تغذيه نامناسب بر ريزش مو تاثير زيادي داشته است .کاشت | ترميم | پيوند موفرايندي است که با توجه به در خواست متقاضي موها از بانک مو برداشته مي شوند و به قسمت هاي بي مو يا طاس سر منتقل مشود که به ان پيوند مو نيز مي گويند .کاشت | ترميم | پيوند مو حدود ?? سال قبل به دنياي پزشکي وارد شده وهر سال پيشرفت چشمگيري داشته است .مهمترين قسمت کاشت | ترميم | پيوند مو بانک موي متقاضي مي باشد وفرد متقاضي مي تواند کاشت | ترميم | پيوند موي با تراکم بالا داشته باشد واين بدين معنا نسيت که فردي که داري بانک موي ضعيفي است نميتواند کاشت | ترميم | پيوند مو را انجام دهد بلکه تراکم موي مناسب  را نمي توانند در يافت کنند به همين دليل کاشت | ترميم | پيوند مو به روش HRTايده ال ترين گزينه براي ان هاست.که بوسيله کلينيک ومرکز بانک مو براي ان ها تامين مي شود.

موهاي تهيه شده کاملا به صورت طبيعي مي باشند و جايگزين مناسب براي افرادي که دچار ناراحتي قلبي و فشار خون بالاي هستند مي باشد . به صورت کلي همه ي افرادي که نمي توانند کاشت | ترميم | پيوند مو را انجام بدهند مي توانند از اين روش استفاده کنند.

کاشت | ترميم | پيوند مو به روش بنيادي  با نا :  HASCIدر اين روش تمام تار هاي مو برداشته نميشود فقط چند سلول از موي برداشته شده را باقي مي گذارند تا دوباره رشد و نمو پيدا کند .اين روش را چندين بار مي توان انجام داد بدون اينکه درد يا زخمي ايجاد شود.موهاي که چند سلول از انها باقي مانده دوباره  رشد مي کنند و مانند موهاي قبلي ميشوندوبعد از ? ماه مي توان نتيجه نهايي را مشاهده کرد.

نحوه ي کاشت | ترميم | پيوند مو به روش سلول هاي بنيادي چگونه است؟ با توجه به تحقيقات انجام شده متخصصان به اين نتيجه رسيده اند که مي تواند به وسيله يک سلول مو چندين موي جديد بدون نياز به کل تار مو  بوجود اورد و اين عمل مي تواند باعث رشد مو در قسمت برداشت و کاشت شود .اين روش کاشت بسيار مدرن و هوشمندانه بوده است که ان را کاشت سلول ريشه اي مي نامند.در اين روش با استفاده ار دستگاهاي مدرن و پيشرفته پزشکي سلول ها با يکديگر جفت شده که همين باعث تضمين رشد موهاي جديد مي باشد  براي بدست آوردن نتيجه ي بهتر حتما بايد اين دو عامل صورت بگيرد و همين ويژگي سبب شده که کاشت | ترميم | پيوند مو به روش سلول هاي بنيادي خاص و منحصر به فرد باشد.در ان روش متخصص قادر است با استفاده از گرافت هاي کوچک يک خط موي طبيعي را ايجاد کند.

نظرات مراجعه کنندگان به کلینیک ایران نوین

شما هم نظر خود را ثبت کنید
من از عملکرد تیم پزشکی ایران نوین کاملا راضی هستم ، مو های من بصورت کاملا طبیعی دوباره رشد کردن . مرسی
من فکر میکردم ایران نوین فقط در زمینه مو تخصص داره اما وقتی برای پوستم به اونجا مراجعه کردن بعد از چند جلسه درمان دوباره پوستم به روز های خوبش برگشت. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین واقعا بهترینه 🙂

آخرین مقالات از وبلاگ ایران نوین

آدرس ما روی نقشه

Image module

تلفن رایگان مشاوره ۲۴ ساعته : ۲۲۲۲۱۰۰۰ ۲۱ ۹۸+

ارسال پیامک : ۱۰۰۰۹۱۰۰۰

آدرس : کلینیک تخصصی ایران نوین .

تماس با ما

برای ارتباط با ما و درخواست مشاوره از فرم زیر استفاده کنید